Strona KWW Edwarda Kućki – edwardkucka.pl

Może Ci się również spodoba

 • ALICJA

  Brawo Panie Edwardzie, gdybym mogła głosowała bym dwoma rękami.
  Życzę udanej kampanii wyborczej i zwycięstwa w wyborach.

 • BALBINA

  Chociaż wiem że jeden głos to mało, ale i zarazem tak dużo, bo przecież więcej dać nie można. Daje go Panu, bo to moja nadzieja na lepszy świat, lepsze Kozy, na lepsze mądrzejsze zamiatanie, mądrość i szacunek dla ludzi.

  • gnida dworska

   Powiedział Pubiliusz Syrus/I w p.n.e./ pisarz rzymski „Dwa razy daje,kto szybko daje”/Bis dat,qui cito dat/.
   Z tą sentencją Twoje słowa jeszcze lepiej zabrzmiały.

 • sknerus

  Jako jeden z podwładnych obecnej wójciny mam nadzieję że powie Pan – co myśli Pan o pracownikach Urzędu – bo na razie straszy się nas, że jak Kućka wróci to nas wszystkich wyrzuci (nawet mi się rymło).

  • gnida dworska

   @sknerus.
   Ładnie się rymło,a nawet jest czeski błędzik,jak najbardziej na miejscu.Przyjdzie dezynfekować ten urząd po „zarazie”,która weszła na pokoje.Może by tak rączki podniosły te biurwy z ustawianych konkursików panie sknerusku.Wójt jak chodzi o jego propagandę to jakoś nie skąpi grosza.Sypie się tysiące w te jego panegiryki co miesiąc wydawane,oj sypie.Może by był czas za ten import z metropolii Kęty się rozliczyć,ale nie tak arogancko jak tej jednej jedynej radnej,która się odważyła niewygodne pytanie zadać.Trupki z szaf zaczną wypadać,oj zaczną.Tak chętnie się błotem rzucało,jak się urząd obejmowało ,a jakoś nic się nie udowodniło.Bo nie było co.
   Myślę,że nawet numer ze św.Mikołajem już nie pomoże bo nawet dzieci już w niego nie chcą wierzyć.Nie wierz w plotki,bo przecież jacyś uczciwi to w tym urzędzie się jeszcze ostali.
   Kandydat,który na tej stronie się przedstawił,powie co sądzi o pracownikach urzędu jak wygra teraz to były by dywagacje na wyrost.Radzę mu jednak zawczasu sprawdzić w jakim stanie ma wodery,bo bez nich do tego gminnego bagna ciężko mu będzie wchodzić.

   • Krzyś

    Jako znający temat zarządzania Gminą z punktu widzenia radnego i wójta Pan Kućka jest jedyną osobą, która może się swobodnie poruszać w zgotowanym bagnie Fiałkowskiego bez straconego czasu na kolejną 4 letnią naukę samorządowania bez strat dla racjonalnego rozwoju Gminy Kozy.
    Z tego co mi wiadomo jak obejmował Pan Kućka poprzednio wójtowanie to też straszono urzędników zwolnieniami tzw.czystkami, a jednak tak się nie stało . Pan Kućka jak sam potwierdza ceni sobie w pracownikach wiedzę, fachowość, rzetelność. Jeśli urzędnicy posiadają takowe przymioty pracy mogą spać spokojnie.

    • gnida dworska

     Dzisiejsza wypowiedź Wałęsy :”Wszyscy zostawiliśmy bagno po sobie,od Wałęsy do Tuska”.
     Nasz imperator gminny też wpisał się do tego szacownego grona?.
     Nasermater; nie może to być,nie może to być….
     Szanowny Panie,za naukę w dzisiejszym czasie trzeba płacić,szkoda że za tych niedouczonych muszą płacić koziańscy podatnicy.Wcale nie mało,nie mało.

    • powsinoga

     Wśród podwładnych to jeszcze zrozumiałe, ale że blady strach padł również na gminą stronę internetową?! Od kilku dni wydanie specjalne „ERROR”.

     • gnida dworska

      Strona ,a właściwie propaganda w przebudowie.Zajaśnieje przed wyborami pełnym blaskiem z wypierdem i przytupem.A jak !
      Boso, ale w ostrogach.Bęc.

     • powsinoga

      Tak to bywa, jak się bawi w gminnego CENZORA. Takiej „zabawy’ to już nawet ich własny serwer nie przełknął.

    • Andi

     Co za bzdury. Ja trzeba być ograniczonym żeby coś takiego napisać! !!

  • ALICJA

   Sknerusie, odpowiedź na twoje pytanie znajdziesz w pierwszym wywiadzie jakiego udzielił Pan Edward Kućka Pracowni CKO KOZIANSKA.
   Wywiad znajduje się na stronach tego medium, poszukaj.

 • Janek

  Pan Kucka, to jest dzisiaj koziańskie być albo nie być.
  Bo co, wybrać Pana Fiałkowskiego i co dalej, dalej niekompetencja, zadłużanie i zastraszanie.
  Pan Kućka to dzisiaj w Kozach jedyna RACJA STANU.

  • gnida dworska

   Panie Janku witamy w gronie myślących,tych co to im nie jest wszystko jedno.

 • Krzyś

  Cała obecna wypalająca się rada gminna na czele z przewodniczącą rady Bożeną S.którą największą zasługą jest reanimacyjna służalcza służba na rzecz ratowania za wszelką cenę marnego wójciny oraz zawieszanie luster drogowych w swoim okręgu nawet po kilka na trasie.
  Rozumiem w każdym można się przejrzeć tym bardziej, że wyszczuplają.
  A drogi w których dziury mnożą się na potęgę nawet nie zauważa.
  Po co mam tacy włodarze, od wizerunku, kultury słuchania szlachetnego brzmienia zacnego fortepianu,podziwiania kwiatuszków w oknach gabinetu wójciny, fajerwerków itp a gospodarczo gmina kuleje a nawet leży /nie mylić z atrakcyjnym położeniem w Beskidzie/.
  W rankingu /dostępnym na stronach internetowych/ dobrzy politycy z Gminy Kozy przewodnicząca zajmuje miejsce tuż przy szarym końcu,potem już tylko P.Pezda, Łyczko oraz sam znawca wszelakiej tematyki przewodniczący komisji rewizyjnej P.Bednarz.

  • Ja

   Cała władza gminna z wójciną na czele ma w nosie nas mieszkańców Kóz i to co się dzieje na jej terenie.Przykład pierwszy z brzegu,obecnie jest przebudowywana ulica Sobieskiego między rondami ok 250 m.W kosztach chodnika i oświetlenia partycypuje Gmina Kozy po połowie ze Starostwem Powiatowym ,część nakładów z Funduszu Powodziowego.Normalnym jest ,że wójcina powinien interesować się co się dzieje z naszymi mieszkańców pieniędzmi, mimo,że inwestorem jest powiat.Tymczasem chcą nam mieszkańcom zaserwować wjazdy do posesji w postaci tłucznia i kory asfaltowej poza chodnikiem a granicą działek.Wystarczy popatrzeć na pozostałe remontowane ulice, jak Nadbrzeżna,Dworcowa,Przecznia i Sobieskiego do Pisarzówki,wszyskie wjazdy na czerwono.Czyżby prominentni przedstawiciele władzy zasługiwali na lepsze wjazdy niż pozostali przy Sobieskiego.Różnica kosztów dotyczy tylko kostki i jej ułożenia bo podbudowa i tak musi być.Typowy przykład ucierania d…. palcem lub załatwianie tylko pod siebie.
   I proszę ,niech władza gminna nie mówi ,ze to nie my ,bo powiat ,itd.To co się dzieje na terenie gminy nie powinno być obce Wójtowi – gospodarzowi,chyba ,że się jest wójciną miernotą.
   Pozdrowienia dla radnych z rejonu Sobieskiego i okolic.Koniec kadencji już blisko

   • Krzyś

    Wójcina z obcych stron ma w nosie KOZIAN. Z sowitym wynagrodzeniem z naszych podatków , po godz. 15.30 wsiada w golfa i wyjeżdża poza Kozy do swoich domowych włości.
    Toż to obcy dla Kozian wójtowy nabytek. Realizuje swoje architektoniczne pasje /pałacowe, fortepianowe itp/, a co tam drogi, jedna fotka z planem w Wiadomościach i praca wre.
    Już wielokrotnie spotkałem się z opinią mieszkańców,że w zakresie remontów czy modernizacji dróg wice-wójcina się bardzo szarogęsi i za nic ma opinie i uzgodnienia z zainteresowanymi lokalnie mieszkańcami. Tak ma być i tyle./Dyspozycja naczelnej architekt rodem z Kęt/.

    • gnida dworska

     Postępuje w myśl zasady :”wszystkim dogodzić jest trudno,ale wq….ć.. niektórych to żaden problem”.

    • Andi

     Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jaku Edziu, tacy jego poplecznicy.

   • Krzyś

    Jak na koniec kadencji P.Kućki kończono rondo na Sobieskiego to radny Bednarz 3 razy dziennie sprawdzał jakość robót i postępy w pracach / dając upust negowaniu działań poprzedniego wójta/.
    No to pytam gdzie jest teraz skoro mieszkańcom dzieje się krzywda?????
    A no za posadę synowej w gminie, wali ukłony wójcinie i tak kontroluje jego działania jako przewodniczący komisji rewizyjnej,że wszystko jest w najlepszym porządku.
    Pamięć krótka i o ul. Sobieskiego już zapomniał/ albo nie chce wiedzieć, lub też mu się już wszystko bardzo podoba.
    Warto rozliczać swoich radnych jak reprezentują interesy mieszkańców w radzie,a nie tworzą zakryj „dupki” dla wójciny, indolencję radnych nazywają współpracą, a dziury w drogach współczesnym asfaltem.

 • sknerus
  • obywatel

   Ten ranking to jakaś kpina „w przypadku pierwszej wizyty prosimy odczekać ok. pół godziny – po tym czasie będziesz w stanie głosować”. Tych rankingów jest masa na internecie, a co jeden to lepszy. Ludzie ocenia 16 listopada, wtedy będzie autentyczny ranking.

   • Arek

    OBYWATELU, masz racje że ten ranking to jakaś lipa. Mnie najbardziej fascynuje piątka Pani Anny Marii, coś fascynującego. Ktoś musiał się nadłubać że tak mu wyszło.

    • gnida dworska

     Wiadomo,że to niemiarodajne ,jak każde rankingi i statystyki robione pod „kątem”,ale podworować sobie z nich przez to można.

 • gnida dworska

  Lustra w gminie ostatnio bardzo modne.Musi być ktoś w gminie ich wielkim wielbicielem w myśl powiedzenia z królewny Śnieżki „lustereczko powiedz przecie kto jest najpiękniejszy w świecie”.A nuż się lustereczko odezwie i zaspokoi czyjeś wydumane ego.

  Czytam na bi-pie UG,że sesja rady gminy odbędzie się w czytelni pałacu Czeczów.
  Czytelnia awansowała do wspaniałej roli ,może mościć w swoich fotelach tak szacowne tyłki jak tyłki naszych szanownych radnych.Dom Kultury już im nie wystarcza?.Znaczy się czytelnia niewykorzystana.Pani dyrektor wszech nauk dziennikarskich,słabo się staracie,słabo.Laurki nie będzie,jak sie radni zorientują to pieniążki obetną.
  Boję się ,że emanujące z tych historycznych murów szlacheckie fluidy mogą z łatwością przejść na naszych radnych.Już mają wielkopańskie maniery ,a jak jeszcze przesiąkną tymi pałacowymi to strach się bać.Staną się paniskami pełną gębą.O swoją tuszę już zadbali teraz zaczynają dbać o wielkopańskie maniery.Ale co ze słomą,ale co ze słomą ,tą z butów?.No co ?.

  Nasz ostatni w rankingu prześmiewczy radny T.Bednarz /radny pisowski ,161 głosowy/,bardzo obrotny. Taki co to i pod kruchtą posadzki kolankami wypoleruje,z koszyczkiem obleci,a i zgrabną posadkę synowej wymości.Taki co to zna się na wszystkim: od parowozu do skarbu gminnego.Taki brylant,a tak w rankingu nie doceniony.Na posła go ,na posła.

  Wydaje mi się że ten kawałek ulicy Sobieskiego,nie będzie miał podjazdów z uwagi na mieszkający tam podobno socjalistyczny element,nie pasujący do dzisiejszych czasów.
  Byłżeby to jeszcze odwet elementu antysocjalistycznego?.Po 25 latach?Taka zapiekłość.

  • Jan III Sobieski

   Proponuję wycieczkę na Sobieskiego za Nadbrzeżną w kierunku Krzemionek by podziwiać podjazdy władzy powiatowej,mam nadzieję,że te bruki to za dodatkową dopłatą powstały i kwity w szufladzie na wszelki wypadek.To nie element antysocjalistyczny tylko spece od mgły smoleńskiej ,helu i innych bzdurnych teorii.
   Kadencja się kończy ,to robią pod siebie nie tylko w WC.

   • gnida dworska

    Całkowicie się zgadzam,że to”woluntaryzm” PISuarów wyszedł w pełnej krasie.Oni niczego nowego nigdy nie wymyślą ,posługują się tymi samymi metodami,które kiedyś tak skutecznie obalali.Niech robią pod siebie i poruszają się w tym gównie przez siebie robionym.Międlący te swoje wyświechtane słowa „Bóg,honor ,ojczyzna”,które akurat dla nich nic nie znaczą prócz zdobycia i utrzymania jakiejkolwiek władzy.

 • Krzyś

  Powiem tyle pan Woliński nie ma powodów do dumy z zięcia.
  Jak się mu wpajało stare zasady rządzenia to tak jest./ A on przyswajał biernie przekazywaną wiedzę od honorowego obywatela/.
  Nawet historyk nie zorientował się,że czasy mamy już inne a mieszkańcy nie dają się wodzić za nos. To nie czasy peerelowskiej gminnej rady narodowej co to wszystko mogła w tym przydzielała materiały budowlane np 2 kaloryfery , 0,5 tony cementu na budowę domu i inne paradoksy.
  Mamy 21 WIEK.To informacja bardzo istotna dla radnych i wójciny.

 • Nie głosujesz, nie narzekasz.

  Z całym szacunkiem Panie Edwardzie, ale w tym wieku lepiej iść na grzyby niż pchać się w Gminne bagno. Uważam, że był Pan lepszym Wójtem niż obecny następca, ale lepiej byłoby wesprzeć kogoś kompetentnego Pańskim doświadczeniem i na stare lata odpocząć sobie jako zasłużony obywatel Kóz. Tak czy inaczej życzę powodzenia Panu i niektórym radnym, bo jest paru takich, którym się jeszcze coś chce zrobić.

  • Krzyś

   A ja uważam, że P.Kućki doświadczenie pomoże w naprawie tego co ktoś dyletantcki zniszczył . Ma 64 lata, a kierujący dużym miastem prezydent Bielska Białej P.Krywult jest o całe 10 lat starszy.Jeszcze jak ktoś ma dużo siły witalnej ,wiedzy i doświadczenia które chce wykorzystać dla dobra społeczności lokalnej to nie można tego potencjału zmarnować.

   • powsinoga

    Przynajmniej posiada już znajomość branży i /chyba/ świadomość na co się pisze. To dobrze, że ma jeszcze ochotę na to bagienko a nie na grzybki w lesie…

    • gnida dworska

     Doświadczenie i wyobraźnia to dwa podstawowe atuty do sprawowania władzy.Oba p.Kućka posiada.Wybranie takiej hucpiarskiej władzy w 2010 roku, było chyba wpadką demokracji.Ci co głosowali na tego hecarza,który został wójtem „nie wiedzieli co czynią”.Ten jego egocentryzm i pościąganie nawiedzonych indywiduów z Kęt spowodowało to co mamy obecnie.Nie można dopuścić do dalszego sprawowania władzy tej impertynenckiej ekipy.Przecież muszą się znaleźć w Kozach jeszcze jacyś rozsądni ludzie,którym nie jest wszystko jedno.

    • Fidel

     Tak, tak Panie Edziu. Pałeczkę gumową zakurzoną z szafy wyciągnąć, kask MO założyć i przegonić tą hołotę koziańską z gminy. Stare, dobre zasady towarzysza Feliksa wprowadzić

   • Andi

    Chyba chodzi Ci o doświadczenia z MO.

   • Andi

    Krzyś ale Ty naiwny jesteś.

 • Fidel

  Tak, tak Panie Edziu. Pałeczkę gumową zakurzoną z szafy wyciągnąć, kask
  MO założyć i przegonić tę hołotę koziańską z gminy. Stare, dobre zasady
  towarzysza Feliksa wprowadzić

  • gnida dworska

   Tak,tak Fidelo,lepiej niech zostaną metody stosowane przez tego jajcarza pisowskiego towarzysza wspólnej styropianowej walki Mariusza .Kamińskiego.Też niezły hecarz i to za rzekomej demokracji.Te jego metody nie zakurzone,łatwe do zastosowania,stroje jak by inne ,bogato wyposarzone w środki bezpośredniego przymusu,tylko napisy na ubrankach tym razem trzyliterowe.Zapewniam, że jak by co to strzelać będą nie tylko do wiwatu.

 • powsinoga

  @Fidel.W wyborach w 2002 Kozianom to nie przeszkadzało, to tym bardziej teraz nie będzie. Ale przyznaję Ci słuszność, należy przegonić z gminy , ale nie koziańską tylko „zamiejscową” hołote….

 • Andi

  Jak długo my mmieszkańcy Kóz damy się robić w przysłowiowego balona . Pan Kulka już pokazał jak potrafi nas obrażać, ignorować i kłamać. Dość już tego.

  • powsinoga

   ale Ci się ten radny Kulka naraził! To frakcja CPZ ma radnych co kłamią? obrażają oraz ignorują mieszkańców?

 • Andi

  Start w wyborach to jest totalny brak honoru ze strony Pana Edwarda. Pokazuje że tylko stołek się dla niego liczy.

  • hakerx

   masz racje

  • hakerx

   kasa i łapówki

 • Andi

  Nie wiem czy wszyscy wiedzą że Pan Edward przegrał rozprawę w sądzie wytoczoną przeciwko niemu przez Pana wójta Fijałkowskiego. Musi przeprosić za wszystkie kłamstwa i oszczerstwa pod jego adresem. Prawda zwyciężyła, do jakich metod się Pan Kućka posuwa. I co Panie Edziu, warto było.

  • stach

   Oj, Andi czy jak ci tam, jak byś choć trochę myślał, to nie łgałbyś jak Twój Pan Fiałkowski, ale widzę, że „myślenie” to coś zbyt trudne dla Ciebie.