CPZ i Wójt Fiałkowski POZWANY!!!!

Może Ci się również spodoba

 • powsinoga

  Brawo Panie Edwardzie!
  To się harcerze koziańsy ucieszą 😉

 • Sasza

  Dobra decyzja. Mimo wszystko pewne granice, nawet w polityce, muszą obowiązywać.
  Bez komentarza pozostawię tą objazdową szopkę z biało czerwoną płachtą w wykonaniu kandydata na wójta Krzysztof F.

  • praworządny

   Protest został przyjęty.Rozprawa wyznaczona

   • niesorientowany

    A termin (godzinę) rozprawy możesz podać? Zdążycie jeszcze opublikować przed ciszą?

    • redaktor

     Poniedziałek 17.11.2014r. 9:30 🙂

 • Harcerz

  Zimą można już planować gdzie pojedziemy latem.
  Lato lato, już się cieszymy, żeby tak jeszcze harcówkę.

  • praworządny

   Podobno ten wygrywający obiecał również dołożyć na harcerzy.Sam wybór, świadczy o sentymencie do harcerstwa.
   Harcówka ?, a dlaczego by nie ?.

 • Krzyś

  Podobno wójcina obiecał 20 % podwyżki płac dla obsługi / w tym administracji od grudnia tego roku,/. Jeśli tak to my z podatków będziemy płacić za to.A czy ty lub ty dostałeś 20% podwyżkę za swą pracę w tym roku?????
  Wążne aby zobaczyć jakie założenia do projektu budżetu w zakresie wzrostu płac przyjął wójcina na 2015 rok. Bo to on będzie ojcem projektu budżetu na 2015 rok.
  Termin złożenia projektu budżetu na 2015 rok upływa 15.listopada 2014 roku. Czyli jutro.
  Warto sprawdzić w BIP czy zostanie opublikowany czy też jak wcześniej np sprawozdania za 3 kwartał z wykonania budżetu. BRAK.
  Władzy należy patrzeć na ręce i weryfikować to co robi z tym co MÓWI.

 • .cytat.

  Cytat z forum naszekozy.pl. Za „oskarkozy”:
  „… Byłem na rynku i co mi się podobało to to ze pan KUĆKA był ze swoim komitetem ROZMAWIAŁ Z KOZIANAMI i nie bał się czerwonych napisów a gdzie był fiołkowski (złośliwi by napisali że zaciera ślady– JA NIE!!) PANIE EDWARDZIE niech pan nie poddaje się i walczy mimo że ma Pan wady i kilka TAKICH TAM ( znak przy poczcie ) to ja i moja rodzina za – to ok 20 głosów …”

  • Kandyd-volterowski prostaczek

   „Gdy walczysz, już jesteś zwycięzcą – św.Aureliusz Augustyn z Hippony /354-430/

 • .cytat.

  Cytat z forum naszekozy.pl. Za „dziad proszalny”:
  „… Nie można o sobie pisać peanów ocierających się o świętość, a prowadzić kampanię ocierającą się o rynsztok.Czyli jedno mówić, a drugie robić.Jestem legalistą, razi mnie dwoistość postępowania.Wpieranie mało świadomym wyborcom jakiś wyroków, a jeszcze najlepiej karnych, czerwonymi literami na banerach . Na to jest procedura wyborcza i ocena sądu ,czy dany materiał propagandowy jest zgodny z prawdą.Czy nie narusza dóbr drugiego.Tyle i tylko tyle.Nie ma mowy o żadnej indywidualnej odpowiedzialności, bo to jest komitet wyborczy reprezentowany przez pełnomocnika komitetu.To co Fiałkowski zrobił, to w świetle prawa jest oczernieniem konkurenta sugerującym przegrany proces karny.
  Dlatego te kłamstwa zamieszczone w skrzynkach i na banerach nie mogły zostać pozostawione bez odpowiedzi.Dodatkową sprawą jest użycie postanowienia sądu z jednej strony z kłamliwym komentarzem z drugiej, oraz z godłem państwowym .Dodatkowo dostarczone w białej kopercie z czerwoną prostokątną pieczątką i napisem decyzja sądu, sugerująca korespondencję sadową.Godło państwowe jest prawnie chronione i użycie go w brudnej kampanii wyborczej jest co najmniej nadużyciem.Niech oceni to niezawisły sąd stojący na straży praworządności. …”

 • Kandyd-volterowski prostaczek

  Za chwilę będzie obowiązywać cisza wyborcza.To jest ostatnia szansa, aby zachęcić swoich współmieszkańców do udziału w wyborach samorządowych. To nie tylko wybory gminne, będziemy wybierać rownież przedstawicieli do powiatu i do sejmików wojewódzkich.To będą wybierani ludzie , którzy najbardziej będą wpływać na rzeczywistość naszego życia w najbliższych czterech latach.Wielu kandydujących znamy, ale wielu nie, ich nazwiska nam niewiele mówią.Dlatego naprawdę zastanówmy się na kogo oddać głos.Ich efekty będziemy mogli poznać za cztery lata.Ale dziś możemy ocenić już tych co decydowali o naszym życiu w naszej miejscowości, powiecie , województwie przez ostatnie cztery lata.Czy się sprawdzili, czy miałam , miałem kontakt z moimi przedstawicielami.Czy się starali choć w niewielkim stopniu usprawnić ,polepszyć i udoskonalić nasze potrzeby, pragnienia, aby nam się lepiej i przyjemniej żyło na tym skrawku naszej ojczyzny.Jak wygląda nasza miejscowość w konfrontacji z sąsiednimi, czy odbiegamy od standardu , czy może jest u nas lepiej.Zastanówmy się nad tym.Pomyślmy co mogło być zrobione, ale nie zostało, mimo że tak niewiele mogło to kosztować.Czy jedne rzeczy przeinwestowano, a na inne przez to brakło pieniędzy.Czy interesował sie ktoś z radnych moimi problemami i czy chociaż próbował im zaradzić.Może mu nie wyszło, ale wyraził chociaż chęć.Czy władza gminna nie była arogancka i zapatrzona w swoją nieomylność.Czy myślała o wszystkich mieszkańcach. I o tych z odległych zakątków naszej miejscowości, czy tylko skupiała się na mieszkańcach ścisłego centrum stwarzając im bardziej komfortowe warunki, całkowicie zapominając o pozostałych.Czy dbała o publiczny grosz i jak dobry gospodarz go szanowała.Czy nie zadłużyliśmy się za bardzo ?. Zastanówmy się nad tym i wybierzmy.Nie głosowanie, nie jest obecnie jakimś protestem jest w pewnym sensie lenistwem, a oddanie głosu stwarza nam przecież komfort uczestniczenia w demokracji na którą tyle lat czekaliśmy.Nie głosujesz, nie narzekaj później na nieudolną władzę.Żyjemy w czasach, gdzie władzy już nam nikt nie narzuca, nie przynosi w przysłowiowej teczce, o niej sami decydujemy wrzucając do urny glos wyborczy.Zechciejmy z tego skorzystać.Szczerze zachęcam, wybierajmy, aby nie być później rozczarowanym.

 • Marek A

  Powinna już być decyzja sądu w tej sprawie. Dlaczego nie jest opublikowana??? Czyżby znowu niekorzystny wynik?

 • Marek A

  Mój poprzedni post został usunięty. Ciekawe dlaczego? Ja tylko zapytałem jaki jest wyrok sądu w sprawie pozwu pana Edwarda wobec CPZ. Czyżby znowu coś nie poszło tak jak powinno?