Klakierstwo Rady Gminy i następna ogloszona 03.10. Komisja 15 minutowa.

Może Ci się również spodoba

 • UG KOZY

  haha, ale bzdury. Proponuje przyjść na tak krótką sesje i wtedy dowiesz się szanowny redaktorze dlaczego 15 min a nie 4 godziny.

  • Sid

   Pytanie czy temat cyt. „Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zaopiniowania propozycji Planu Aglomeracji Pisarzowice obejmującej część Gminy Kozy i część Gminy Wilamowice” nie zasługuje na zachowanie procedur (publikacji projektu) i dłuższego czasu obrad niż kwadrans??? Takie decyzje mają tendencje do smrodu, podobnego do tego, który zaserwował nam prezydent ościennej gminy…
   Pomijam nieścisłości w dacie odbycia sesji i miejscu.

  • powsinoga

   Hmmm, ciężko przyjść na sesje, o której UG KOZY informuje 60 minut wcześniej, podając przy tym błędną lokalizacje (chyba, że sala widowiskowa DK została przeniesiona do czytelni pałacu?)? Co ciekawe informuje nas 1 października 2014, że zwołuje sesje na 11 września 2014?! Podróże w czasie?

  • ug kozy

   Żeby zainkasować dietę?

  • redaktor

   Odpowiedz jak na UG Kozy przystało. Można było odpowiedzieć merytorycznie (jeżeli rzeczywiście jest inaczej niż w artykule). Tylko po co. Mieszkańcy na taką odpowiedzieć nie zasługują a naszekozy.pl to szmatławiec przecież. Jedynie można się tylko cieszyć tym że władcy UG śledzą na bieżąco nasza stronę. 🙂

   • gnida dworska

    Najważniejsze ,że UG KOZY na tym forum trzyma poziom.Wyrównany wraz z Wiadomościami Koziańskimi.”Tak trzymać i nie popuszczać”/JPII/

 • gnida dworska

  Pierwszy obywatel gminy,który liznął trochę historii,zapewne wie co to pierwszy rzymski triumwirat zawiązany w Rzymie w 60 r p.n.e.Może sprawdzić kto go zawiązał,w jakim celu i jak się skończył.Ten nasz byłżeby kalką tamtego?.Nie może to być ?.Osoby pasują,co prawda przyrównane do naszej rzeczywistości,ale zawsze.Czyżby chichot historii miał miejsce w naszej gminie ?.

 • UG KOZY

  Jak widać hieny pastwią się nad informacją z palca wyssaną, ale tak się dzieje jak się nudzi i nie ma co robić. Podrzucę wam inny temat – „Dlaczego sesje rady gminy są tak rzadko, przecież jest tyle problemów nad którymi można byłoby dyskutować!”

  • Sid

   Sugerujesz, że informacje zamieszczone na bip-ie UG Kozy są „z palca wyssane”? Ciekawa teoria. Wiele tłumaczy i potwierdza wcześniejsze hipotezy.

  • redaktor

   „”Hieny”” – Tak traktuje UG Kozy Kozian. Pytania merytoryczne są nie wygodne dla urzędników (patrz sposób prowadzenia Spotkań przez Wójta z mieszkańcami). Mam nadzieje że pisze to tylko jakiś pieniacz a nie pracownik urzędu, a nie daj Boże ktoś z władzy czy radny. A ze to boli to widać po stylu i charakterze UG Kozy. Idzie kampania więc i nerwy mogą puszczać.

   • gnida dworska

    Drżączka przedwyborcza UG KOZY zatacza coraz szersze kręgi.Nie dziw,że niektórym puszczają nerwy,Określa się nas hienami,tak jak by spore ich grono w urzędzie nie było zatrudnione.Nie trudno ich dostrzec tylko trzeba się dobrze rozejrzeć.Oczywiście ,najciemniej jest pod latarnią.Prawda w oczy kole?.Trzeba nią teraz im jak najwięcej w oczy chlastać.Tym zadufkom gminnym i wszystkowiedom,dla których wyborca był nikim.Dochodzi do nich teraz,że trzeba z nim się jednak liczyć.Puknijcie się w te puste łby i brzdąknijcie sobie w ten nikomu niepotrzebny fortepian.Zatopcie się w lekturze tych nikomu niepotrzebnych Wiadomości Koziańskich i upajajcie się tą swoją wspaniałością.Jesteście śmieszni i dlatego były tak rzadko te sesje rady za przeproszeniem gminy,żeby tę śmieszność swoją jak najmniej prezentować.Stworzyliście pustostany na które przyjdzie łożyć do końca świata i jeden dzień dłużej dla chwały wójta i prześwietnej rady.Brakło pomysłu jak to z pożytkiem wykorzystać ?.Nie dziwi mnie to ,bo tego akurat po was się nie spodziewałem.Myślenie jest ostatnią rzeczą ,o którą by was można było posądzać.Miejcie pretensje do siebie,nie potraficie nawet dwóch zdań sklecić , aby podać je z sensem w informacji publicznej.Lepiej odejdźcie,nikt po was nie będzie płakał.Ssijcie dalej te swoje paluchy,może coś z nich jeszcze wyssiecie ?

   • UG KOZY

    Boli to was, że od stołka was odsunięto. Jeśli wg Ciebie to jest pytanie merytoryczne to współczuje.

    • redaktor

     Trudno być odsuniętym od czegoś przy czym się nie było. Ale kolego ty się szykuj do odsunięcia bo widać że masz pietra!

 • Sid

  @ UG KOZY.
  Hiena to zwierzę padlinożerne. Skoro My to hieny to logiczne, że Wy to padlina??? Skoro już nawet UK Kozy określa siebie jako trupa to wnioski nasuwaja się same, upiorne.

  • UG KOZY

   Panie „Sik”, najwidoczniej metafora była za trudna do zrozumienia i trzeba było nadać własny tok myślenia. Wytłumaczę więc, chodziło o zachowanie, które prezentujecie odnośnie tematu tego postu, a nie personifikacji.

   • Sid

    No widzisz UG KOZY nie ten poziom, nie ten poziom… Metafora Twojego poziomu ‚przerasta’ moje możliwości. Nawet nie wzrusza mnie „SIK’, no cóż nie ten poziom, nie ten poziom…
    Być może wystarczyło w publikacji projektu uchwały napisać UZASADNIENIE. Ale pewnie to nie ten poziom, nie ten poziom…

   • redaktor

    A wystarczyło napisać konieczne, niezbędne zmiany w opracowaniu „Aglomeracja….” w nawiązaniu do wymogów stawianych przez Województwo. Ale krętactwo macie (władza urzędu) w naturze więc musiała być polemika (choć mamy Wójta Gabinetowego, który mało robi i mało się odzywa więc nikogo to nie powinno dziwić.).

  • gnida dworska

   Pan UG KOZY niech uważa,bo jak pisał G.B.Shaw „Gdzie jest padlina,tam zlatują się orły.” Wydziobią do ostatniej kosteczki.

 • niebieski

  Taką mamy panią sekretarz w Kozach, że nie potrafi dobrze uchwały sporządzić. Brakuje tylko, żeby mieszkała w Kętach.

  • gnida dworska

   Nie uważasz,że jest to celowe działanie;zamęcić,zamotać ?.Mętna woda,ale karpiki pływają,dla swoich,a publika nic nie widzi.

 • ALICJA

  Choć nastała era największej komunikacji w dziejach ludzkości, to jakoś trudno uwierzyć w to, że nasza gminna władza osiągnęła w tej dziedzinie prędkość światła, i to na koniec kadencji.
  Zdumiewające.

  • gnida dworska

   Dawno już napisano :”Każdy wiek ma swoje średniowiecze”.

 • Krzyś

  Do szybkich sesji i uchwał brak uzasadnienia bo w cytowanych uchwałach podano złą podstawę prawną i samą treść uchwały.
  Wójcina dobrał sobie dyletantckich prawników i sekretarkę ala sekretarz.

  • gnida dworska

   Byłżeby to produkt sekretarzopodobny ,za przeproszeniem, niczym wyrób czekoladopodobny.Nie może to być.No ,ale :taka gmina,taka gmina,gdzie” na bezrybiu i rak rybą „.