Kozianka Roku – Kozianin Roku 2015 – informacja CKO Koziańska – do 22.11.2015 – ankieta!!!!!!

Może Ci się również spodoba

 • Filemon

  Niech zgadnę, Kozianinem roku zostanie wybrany radny Osierda a Kozianką radna Naglik. Wynik zapadł wcześniej niż konkurs.

  • redaktor

   Pytanie proszę kierować do CKO Koziańska. Proszę wpisywać się a później do 6.12.2015r. głosować. Myślimy (mamy nadzieję), że przy okazji wręczenia statuetek będzie można o to zapytać nagradzających (CKO) i nagrodzonych (ktokolwiek by to nie był).

  • gnida dworska

   Nie bądź Filemonie kotem prezesa zawczasu szukającym spisków.
   Jeszcze nie podano żadnych propozycji, a Filemon już wie, czyżby jakiś prorok, „cy cuś”.
   Dla mnie człowiekiem roku,jakiego koziańska ziemia jeszcze nie nosiła ,jest ten burzący pomniki.W tej kategorii nie ma sobie równych, ale na razie jeszcze konkursu dla obalaczy pomników nie ogłoszono.
   Wtóruje mu w tej żeńskiej kategorii burzycielka zabytkowych stodół, więc proponuję taką kategorię również w przyszłości ustalić.

 • PRACOWNIA CKO KOZIANSKA

  Bywa też czasem
  I wcale nierzadko
  Że gdy konia kują
  I żaba nogę podstawi.

  Filemonowi w podzięce.

  • gnida dworska

   Słusznie prawisz,że czasami żabę podkują, ale żeby kota? Już Witia to na kocie jeździł, ale żeby go zaraz podkuwać to już przesada.Jakiś ten Filemon wyrywny,bo o zazdrość go nie posądzam.
   Żeby stawać w konkury to trzeba jednak czymś się zasłużyć, albo przynajmniej czymś się wyróżnić, a tu ani tego,ani tego u Filemona nie dostrzegam.
   Czyżby Filemon wypowiedział samospełniające się proroctwo ,jakiś koziański efekt Pigmaliona nam się szykuje ?
   Nie może to być !!

 • powsinoga

  Trudno ocenić prace (jedenastomiesięczną) radnych wyłącznie na podstawie szczątkowej wiedzy, zdobytej oglądając nagrania z sesji. Wnioski i interpelacje radnych składane pisemnie również poza zasięgiem mieszkańców, na urzędowym bipie jest wprawdzie zakładka „interpelacje i wnioski radnych” ale PUSTA. Głosowania na sesjach są nieimienne ,więc protokoły zawierające informacje 10 za, 4 przeciw 1 wstrzymujący są bezużyteczne. Najlepszy przykład to ostatnie głosowanie podwyżki podatku od nieruchomości. Troje radnych poza zasięgiem kamer – zakładam, że to r. Osierda, r. Naglik, oraz r. Łopadczak, drogą eliminacji wykluczam radnego Osierdę, pozostaje dwoje radych, kto zagłosowało ZA podwyżką? Punkt dla widocznych przeciwników podwyżek r. Fołta oraz r. Pacyny!

  • zala

   Szkoda, że nie mamy pełnej wiedzy. Zapewne drogą eliminacji należałoby wykluczyć też R. Naglik widząc jej wczesniejsze podejście do spraw społecznych. Może NK uruchomią swoje pracowite wiewiórki, aby była jasność.

   • enter

    stawiam na kobiecą oryginalność wśród radnych PIS. Radna Fołta -przeciw, radna Procner – wstrzymujący, radna Naglik -za 😉 Również dokładam punkt dla radnego Pacyny za głos przeciw podwyżką i niepoprawny politycznie.

    • zala

     Po opublikowaniu wyników pozytywne noty dla pań – Naglik, Fołta (pomijam wstrzymywanie się), szkoda, że, aż taki „folklor” zapanował u męskiej części opozycji (:

 • gnida dworska

  Bez Scherlocka Holmsa się nie obędzie,no może wystarczyłby dr Watson.
  Oni lubili takie łamigłówki.
  Już czuję,że walka będzie ciekawa, skoro przynajmniej jedna statuetka jest przepiękna.

 • enter

  @zala. Wypada przeprosić radną Naglik za sugestie głosownia za podwyżką podatku , co niniejszym czynię 😉 W sumie na 6 opozycjonistów tylko 3 głosy przeciw faktycznie zastanawia. Być może radny Pacyna zmobilizuje towarzystwo , zdarza mu się nie przestrzegać dyscypliny partyjnej :-/