Komisja Oświatowa – rzeczowa merytoryczna dyskusja.

Może Ci się również spodoba

 • powsinoga

  Oby ta zgoda zbudowana była na skale, która przetrwa trzęsienia na sesjach.

 • PRACOWNIA CKO KOZIANSKA

  Redaktor NK napisał

  Przecież właściciel jest normalnym przedsiębiorcą jak wielu innych w Kozach. Rynek jest rynkiem. Gmina potrzebowała pomieszczeń na przedszkole. Zapotrzebowanie więc na pomieszczenia było. Ma pomieszczenia więc dał ofertę. Wójt potrzebuje przedszkola. Jest podaż jest popyt – normalna sprawa. Tylko, że i właścicielom przedszkoli niepublicznych, mieszkańcom, radnym chodziło o to, że nie było rzeczowej dyskusji. Tak jak wg słów radnego Roberta było dzisiaj. Otwartość i dyskusja. Jeżeli to zwrot i obrany kierunek przez Wójta na przyszłość – to trzymamy kciuki.
  A Pan Andrzej – inwestuje i się pewnie w tych ciężkich czasach zastanawia nad każdą złotówką i czy na wypłaty dla pracowników (których ma nie mało) starczy.

  A MY PYTAMY
  Czy aby tylko o rzeczową dyskusje chodziło???
  Ten wójt i ta przewodnicząca RG. w 2014 roku sprzedali bibliotekę za 500 tyś. zł. wiedząc od połowy 2013 roku o ustawowym obowiązku. A teraz chcą remontować poprzemysłowe barachło Pana Nycza i jeszcze płacić 290 tys. zł. za wynajem Panu Nyczowi i to przez 10 lat. Chodzi tylko o 75 dzieci które są wstanie wchłonąć przedszkola niepubliczne.
  Więc jak to nazwać, brakiem rzeczowej dyskusji czy ewidentną niegospodarnością. .

  • gnida dworska

   No przecież my potomki koziańskich włościan, a i ich samych jeszcze w Kozach trochę zostało.Wszyscy rozumiemy co to podglebie. A, o to podglebie chodzi, o to podglebie.

 • PRACOWNIA CKO KOZIANSKA

  ŻEBY ZGIĄĆ ŻELAZO, TRZEBA JE KUĆ AŻ BĘDZIE GORĄCE.