Wywiad z Panem Edwardem Kućką by C.K.O. KOZIANSKA

Może Ci się również spodoba

 • margo

  Panie Edwardzie gratuluję dojrzałości w ocenie tego co było i tego co jest.
  Życzę odwagi aby z rozważań przeszedł Pan do decyzji o kandydowaniu na wójta. Z Pana 8-letnią wiedzą z dwóch kadencji bycia włodarzem i 4-letnim spojrzeniem jako zwykły mieszkaniec jest nadzieja, że jaszcze możemy wyjść jako gmina na prostą.

 • qwerty

  Strona powinna się nazywać Nasze KUĆKI

  • naszekozy

   Aleś Ty dowciapny 🙂
   Jeśli tylko zdobędziemy aktualny wywiad Pana Wójta Fiałkowskiego, z chęcią go opublikujemy! Wystarczy się skontaktować -> naszekozy@gmail.com

   • qwerty

    Mówię jak jest, przeciętny polityczny wortalik pod przygotowanie kampanii na wybory samorządowe 🙂 moim zdaniem jak najbardziej potrzebny, bo pociotka Fiołka vel Wolińskiego trzeba pogonić rózgą 🙂 dlatego nie rozumiem ukrywania inicjatywy czysto politycznej pod regionalną nazwą. Jeszcze ktoś pomyśli, że jesteście obiektywni :D:D:D

   • Nycz

    I co że opublikujecie? Przecież ten wywiad jest tak pięknie zmanipulowany. Brakuje jeszcze tytułu „Wróć Nasz Wodzu!”. A potem trzeba napisać kilka artykułów, że Wójt Fijałkowski robi kampanie, że jest obłudny. Ludzie Kucki czy uważacie, że każdy jest głupi?

  • redaktor

   Zawsze można założyć sobe stronę np. naszwójtFijałkowski.pl. Można publikowac tutaj artykuły byłego CPZ Fijałkowskiego – nikt tego nie broni i nikt nie bedzie się wzbraniał przed taką publikacją (zapewnienie właściciela). Ponadto obecny Wójt ma już swoją medialną platforme w postaci „Wiadomosci Koziańskich” oraz portalu kozy.pl gdzie od dawna kreuje się na wspaniałego włodarza Kóz i lansuje hasło „Przyjazna Gmina”. Pewnie niedługo to hasło bedzie przyświecało jego kampani wyborczej. Zreszą w ostatnich KW sam rozpoczoł od formy wywiadu tylko nie wiemy czy sam ze soba czy z Panią Monika czy inna osoba.

   • qwerty

    Ależ normalny mieszkaniec ma jasno wyrobiony pogląd na temat obecnego nie-wójta, a jak ma jakieś wątpliwości niech zerknie na wyniki finansowe gminy.

 • dziad proszalny

  Najgorsze ,co może spotkać zwierzchnika to sytuacja ,gdy otoczy się klakierami.To chyba ma miejsce w naszej gminie.Został stworzony „dwór”,a to nie sprzyja twórczej pracy.Rozbudowa administracji gminy powstała dlatego,gdyż wójt nie czuje swojej funkcji.Brak mu merytorycznego rozeznania,dlatego do każdego nowego zadania zatrudniał następnego urzędnika,zamiast rozdzielić zadania już zatrudnionym.Mając sporadyczny kontakt z urzędnikami gminy nie czuję u nich zaangażowania .Załatwiając jakieś sprawy czułem się jak mój nick.

 • Kozianin

  Życzymy kolejnych Owocnych Decyzji !! Zwolnienie z podatków jak za ostatnich kadencji kilku dużych firm 🙂 Sprzedaży kolejnych gruntów w Kozach w najlepszych miejscach po 40 zł /m2 . To tylko w kozach możliwe.

 • Andi

  Pamiętajmy że głosując na Kućkę przykładamy rękę do złego.