RAPORT RIO – CZYLI CO W KOZACH JEST ZŁE! A CZEGO NIE WIDAĆ GOŁYM OKIEM.

Może Ci się również spodoba

 • gnida dworska

  Mniemam ,a w zasadzie jestem całkowicie przekonany ,że tak wybitna postać znana w świecie finansów od morza do Tatr, została z wielkim trudem wyłoniona z wielu chętnych kandydatów przez nie mniej znanego samorządowca pana Fiałkowskiego .Ma pan fart do fachowców. No, ale taki fart do fachowców to muszą mieć ci , którzy sami są fachowcami. Ten wybitny fachowiec od finansów gminnych popełniał błąd za błędem pod wybitnym okiem nie mniej wybitnego samorządowca. Czyli jak w powiedzeniu „wiódł ślepy kulawego „. Szkoda ,że ta wspaniała ustawa o informacji publicznej jest tak w Polsce nie stosowana.Oczywiście w naszej gminie również. Przecież już rok temu widzielibyśmy jakie to perły nami rządzą, mając w pełni opublikowany ten dokument.
  Oczywiście diament sztuki finansowej znalazł się w gminie na takim stanowisku tylko za wybitne zasługi dla świata finansów,a i oczywiście z uwagi na pełną profesjonalność.
  A, nie jest tak przypadkiem ,że nad tą nominacją nie stał potężny aniołek stróż w postaci Platformy Obywatelskiej ?.Teraz dla tych wybitnych bezpartyjnych fachowców jakieś tam banerki niebieskiej proweniencji z uśmiechniętą pomarańczową buźką nie przeszkadzają.
  Pcha się na te POwskie listy, ale oficjalnie bezpartyjny. Może i oficjalnie, ale parasolek nad główkami , taki szeroki, platformiany się przydaje.Prawda ?.
  Kiedyś to z takim fachowcem od finansów, rozwiązywałoby się umowę o pracę natychmiast, za uszczuplanie podatków. A tu nic , nawet kropelka na głowę nie spada. No , ale i parasolek prima sort, jak i te główki pod nim.
  Chwała najwyższemu, że mamy choć taką stroniczkę Nasze Kozy, z której mogę od czasu do czasu się dowiedzieć coś o tym amatorstwie gminnym, bo żył bym dalej w nieświadomości swojej i wielbił władzę wzorem jej wybitnego komitetu wspierającego.