Błędy, błędy… wytknięte w opinii RIO do „Sprawozdania z wykonania budżetu za 2014”.

Może Ci się również spodoba

 • gnida dworska

  Nie wydaje mi się,że te błędy są popełniane z niewiedzy.Raczej skarbnicy gminni ratują się tzw. kreatywną księgowością i próbują w tej gmatwaninie kont i liczb coś poukrywać.Niewiele jest w Polsce gmin, które nie są zadłużone.O ile zadłużenie nie przekracza 60% rocznych dochodów gminy , to organy kontrolne przymykają na to oczy.Oczywiście o ile RIO potrafi te uchybienia znaleźć, to je uwypukla w swoim sprawozdaniu, co ma miejsce w opublikowanym sprawozdaniu z kontroli naszej gminy.
  Jestem pewien ,że odpowiedzialnych za ten stan rzeczy , gminnych buchalterów , na pewno w najbliższym czasie nagroda nie minie.Otrzymają ją na pewno, a także pochwałę w jadłospisie, jak zawsze, zresztą

 • powsinoga

  W najbliższy wtorek posiedzenie stałych komisji, a następnie w czwartek sesja RG.
  W porządku m.in. nadanie honorowego obywatelstwa Gminy Kozy (podobno Małe Kozy mają swojego kandydata…) i udzielnie absolutorium wójtowi za 2014 rok.

 • gnida dworska

  Kandydat znany, chwalca ambonowy obecnej koziańskiej władzy. Takie wiekopomne zasługi nie mogą iść w niepamięć.Przecież i na tym łez padole frukta i w takiej symbolicznej postaci się również gromadzi.
  Dołączy do pierwszego uhonorowanego pierwszego obywatela Kóz prałata Wł.Sieczki.

 • Emil

  No tak, wyniki wyborów mówią same za siebie. Czas podłapać nieco poparcia ze strony PIS’u. Czym sobie mianowany zasłużył na owe wyróżnienie?