Wójt chciał dyscyplinować radnego – podajemy za region.info.pl

Może Ci się również spodoba

 • PRACOWNIA CKO KOZIANSKA

  A może tak samo dyscyplinuje własnych radnych?

  No, jeśli tak to my lud prosty i gnuśny winniśmy wielką i niewyobrażalną wdzięczność wyrazić wójtowi naszemu że tak o nas dba, że obiboków do pracy goni, że ani minutki czasu nie marnuje by polepszyć nasz parszywy byt i egzystencję naszą wspaniale ulepszać.

  I za to Mu SŁAWA, > tylko która, ta dobra czy ta zła<

  PRAWDY wójcie nie szukaj w ustach prawnika, tam jej nie znajdziesz, prawda dzisiaj głęboko schowana na tylnych półkach w bibliotekach

  Tak w Szczecinie witają Prezydenta
  . "Szanowny Prezydencie. Błogosławione łono, które Ciebie nosiło i piersi, które ssałeś"

  A my Kozianie co, jakiś sort gorszy, niewdzięcznicy co zasług nie widzą, za pomników wyburzanie, KLUBU upadłość, zaszczyt jazdy po dziurach i chodzenia po rozmiękłych błotnistych poboczach. Za pszoczki robione
  na złość mieszkańcom pod oknami, za ślepotę i daltonizm w nieodróżnianiu, zielonego od mokrego, za dopuszczenie do bezmyślnych inwestycji bez uzgadniania z zainteresowanymi ( Żabka, Stara strażnica )
  Długo by wymieniać bo zasług tak wiele.
  A wdzięczność nasza gdzie ja się pytam.
  Gdzie transparenty, hasła miłe, kosze z jajkami zaniesione, gdzie.

  • gnida dworska

   Nasz jaśnie parkowo oświetlony, umiłowany w każdej postaci władca, to ludzkie panisko. Nie dość,że nieźle trzódkę gminną opłaca, to jak donoszą parkowe wiewiórki /ich byt parkowy oby trwał wiecznie/ pięknie im za pracę potrafi podziękować , gminny opłatek zorganizować. Gościnnych progów użyczyła pałacowa czytelnia,aby podnieść doniosłość tego wydarzenia.Niekrępujące wejście do niej, a także kaplicowa przeszłość tego przybytku idealnie na taką imprezkę się nadaje.Jakaś podobno szopka została tam przez personal gminny zainscenizowana, ale tego nie jestem pewien , bo wiewiórkom jak zwykle wstęp był wzbroniony.
   Wydaje mi się że ta inscenizacja szopki jest przesadna skoro cały rok mamy szopkę z władzy gminnej.No,ale niech tam, nie mój cyrk,nie moje małpy, ale tę menażerię muszę niestety w postaci podatku sponsorować.
   Jak zwykle dostawca pałacowego dworu podobno spisał się należycie,wyżerka pierwszego sortu, z tym że go nie wymienię, by nie robić zbytniej reklamy, ale sama jego nazwa niektórych potrafi zmrozić do samej kości.
   Nawiązując do Twojego wpisu,wdzięczność personelu gminnego została dla sterników urzędu zapewne wyrażona, ale co z nami,co z nami ?, ludźmi ostatniego sortu.
   Nam przyjdzie chyba tylko pod oknami pałacu na Krakowskiej 4 zaintonować hymn pochwalny ” Ciebie wójcie wychwalamy…..”z tym,że tekst winna napisać ta zdolna osoba,która napisała tę przedwyborczą laudację. Zdolna bestia szalenie,daleko zajdzie,daleko….
   ….

 • gnida dworska

  Oglądam fotografie z XII sesji gminnej rady.
  Mam zatem wątpliwą przyjemność zasugerować po oglądnięciu tych fotografii, dla dwóch panów na tych zdjęciach prezentów gwiazdkowych.
  Dla pana wójta koniecznie kupić pasek do spodni, bo kiedyś mu opadną i będzie kolejna okazja do rechotu.A, nie chciałbym,aby tak było.Przecież taka cena paska to niewielki ułamek procenta z gaży 11 860 brutto.
  No i oczywiście dla radnego Bednarza, koszulę i jakiś gustowny krawacik do kompletu.Nie chce ,aby radny Bednarz reprezentował mieszkańców w radzie gminy, nie posiadając koszuli i krawata.
  Nie po to podniesiono diety radnym,aby nie stać ich było na taki niezbędny zakup. Panie radny Bednarz,nie jesteś pan na lokomotywie, ale w Radzie Gminy, ubieraj się pan adekwatnie do pełnionej funkcji.