Wójt chce dyscyplinować radnego. Czyżby Radny(i) (ROsierda) obijał(li) się w pracy jako radny(i)? Wg naszej opinii to jeden z niewielu (wraz z Klubem Radnych), którzy myślą i pracują w radzie! Publikujemy sprzeciw Radnego !!!!

Może Ci się również spodoba

 • gnida dworska

  Panie ,najwyższy sterniku tej śmiesznej gminy.
  Przestań pan oglądać telewizję, bo pan nabierasz złych manier od tego śmiesznego nadprezesa w trzech osobach,który uzurpuje sobie prawo do wszystkiego.
  Pan stajesz się jeszcze bardziej śmieszny,o ile reprodukowane pismo jest prawdziwe.Nie potrafisz pan osobiście zapoznać się z ustawą o samorządzie gminnym i wyciągnąć z niej wnioski ?. Pan chcesz kierować gminą nie potrafiąc czytać ustawy ?.
  Jeżeli zatrudniasz radcę prawną , to nie potrafisz z nią porozmawiać,tylko zwracasz się z pismem ?.

  Jeden radny ci się nie podoba,bo nie chce pracować w komisji ? Co ty masz do niego. Zajmij się swoimi olewającymi obowiązki urzędnikami,którzy wyrzucają pieniądze w błoto, bo nawet na PSZOKa nie potrafią znaleźć lokalizacji.Czy może rozliczyłeś już wywalone pieniądze na Folwarku, a nici z PSZOKa w tym miejscu?. Może radny za bardzo zadaje pytania widząc waszą nieudolność.
  Może w ogóle nie działać w tej waszej malowanej radzie, ale tylko pytać o uzasadnienie tych waszych odlotowych pomysłów, mnie to wystarczy.I wielu jego wyborcom to wystarczy, że mają takiego przedstawiciela,który wam nie pozwala spać spokojnie.
  Ręce precz od radnego nie dającego sobie w kaszę dmuchać. Macie dość radnych klakierów,którzy nie potrafią gęby otworzyć i z sensem coś uzasadnić, a tylko głową kiwać i rękę na tak podnosić, powinni wam wystarczyć.Od niego wara.
  Czy pan już całkowicie zatracasz instynkt samozachowawczy po tych niepowodzeniach tegorocznych ?
  Wcześniej cenzurowanie dziennikarzy, a teraz dyscyplinowanie radnego ?
  Czy pan wiesz na jaką funkcję pana wybrano,czy panu się już role mylą ?

  Pamiętaj pan co mówił w takich chwilach marszałek Piłsudski ” Racja jest jak dupa,każdy ma swoją”.