Resort środowiska: ustawa śmieciowa to sukces

Może Ci się również spodoba

 • gnida dworska

  No ,oczywiście ,że sukces.Przecież ta władza zawsze ma sukces do czego ręki nie przyłoży.Teraz sukces, a za dwa dni jak protesty to już nie taki sukces.
  Nasza władza gminna również sukces ogłosiła.Przyszło tylko 106 ankiet.Tylko do dzisiaj nie wiadomo co z tych ankiet wynika.Podjęto z sukcesem decyzję o podwyższeniu opłaty.Sukces jest sama podwyżka,czy sukcesem przeforsowanie tej opłaty.Tego jeszcze nie wiadomo.Zastanawia się władza czy ogłosić sukces, czy jeszcze nie.Kiedyś też podwyżki ogłaszano,a za dwa dni je cofano.Tak,że do lipca jeszcze sporo czasu.
  O tym,że opłata jest wadliwie skonstruowana,nikt już nawet nie dyskutuje.Teraz dyskutuje się już tylko o podwyżkach.O usprawnieniu nawet się już nikt nawet się nie zająknie.Pomimo,że ustawa śmieciowa działa już półtora roku i można z niej wiele wniosków wyciągnąć,ale po co.Podniesie się stawki, a strzyżone barany i tak zapłacą.

  Ja uznaję za niebywały sukces opublikowanie nagrań z sesji w dniu 12.01.2015.Mogłem naocznie zobaczyć stan umysłowy gminnej władzy.Wiem przynajmniej czego mogę się od niej nie spodziewać.
  Na pewno nie mogę spodziewać się otwartości i przejrzystości.Dobrze,że również dotarło to do innych.

  • powsinoga

   na wsi mówią, że odcinek pilotażowy spełnił wyśrubowane normy oglądalności i już wkrótce następna część pt. sesja z 27 stycznia 2015r!!!