Nagranie z Sesji RG Kozy

Może Ci się również spodoba

 • powsinoga

  I o to na naszych oczach powstaje nowy gatunek filmowy. Ni to dokument ni thriller.
  Protokolant, który zamieścił streszczenie tej akcji grozy przeszedł sam siebie kwitując to zdaniem:
  „Radny Robert Osierda poinformował, że sesja jest nagrywana audiowizualnie.”
  Mistrzostwo. W jednym zdaniu ująć tyle emocji i treści!!!

 • Sid

  O czym ta Pani bredzi? Statut gminy nie może ograniczać dostępu do określonych informacji, albo odmiennie ustalać warunki tego dostępu niż czyni to Konstytucja.

 • Lekko Stronniczy

  Haha Statut Gminy… Ważniejszy niż Konstytucja RP?

  • Sid

   czy na tej sesji była obecna p. sekretarz? Dlaczego wójt lub sekretarz nie oszczędził p. przewodniczącej tego kompromitującego występu? Wystarczyło krótkie wyjaśnienie dot. upewnień obywateli, w tym radnych, dostępu do informacji publicznej.

 • gnida dworska

  Są ludzie całkowicie zaimpregnowani na wiedzę, ale uczenie się piąty rok samorządności nie wystawia im najlepszej cenzurki.No, ale ludzie ze świecznika także dają pokaz niewiedzy, niejaki Schetyna studiował historię przez siedem lat,wolno,a dokładnie,a dalej nie wie kto wyzwolił obóz w Oświęcimiu.
  Myślę,że gatunek filmowy,który mamy okazję oglądać jest swojską tragikomedią.Co prawda rejestrowany jako dokument,ale fabuła odpowiada temu gatunkowi filmowemu.Jestem wielbicielem takiej filmowej fabuły i myślę ,że ta swojska produkcja nie tylko mnie przypadnie do gustu.Nawet niektórzy mogli by występować w strojach z różnych epok, bo takie wsteczne poglądy reprezentują.W miarę rozwoju sytuacji będzie się można zorientować do jakich historycznych postaci i w jakich kostiumach winne te gadające głowy występować.Wszystko przed nami.

 • F 16

  Sitarz wiejskim cenzorem hehehe , brawo dla pani przewodniczącej za intelekt