Interpelacje Radnego Osierdy z dzisiejszej Sesji Rady Gminy Kozy – publikujemy, by przybliżyć nurtujące radnych Klubu tematy.

Może Ci się również spodoba

 • gnida dworska

  Na te i inne pytania, panie Robercie wójt z całą świtą zapewne obszernie udzieli odpowiedzi w dniu 2 grudnia na spotkaniu gminnym.
  Ze swadą i nieodłącznym koszykiem zbudowanym z palców i przyklejonym uśmiechem do twarzy będzie wyjaśniał jak jest dobrze i ,że będzie jeszcze lepiej, o ile opozycyjni radni przestaną sypać piasek w tryby gminnej maszynerii.
  Powiem tak /ulubiony zwrot koziańskiego władcy/ , excusez le mot , gówno mnie obchodzą jego spotkania i uśmiechy, mnie wystarczą efekty jego działalności. Słowa, słowa ,słowa,słowa,,,, jak mówi Poeta do Maryny w Weselu Wyspiańskiego.
  Nie mów, nie spotykaj się, ale rób, mnie wystarczą efekty, a słowami swego nieróbstwa, braku wizji i pomyślunku nie przykrywaj. Może to klakierom wystarcza, ale tym co mają inną wizje rozwoju gminy już nie.
  Kosiarka musi być za 40 tyś., a fortepian za 115 tyś, oczywiście na pokaz bo nikt konkursu szopenowskiego w pałacu organizować nie zamierza.
  Przesadność w jednym zadaniu, powoduje drastyczne braki w innym miejscu. To widać ,słychać i czuć i żadne słowa tego nie zagłuszą.
  W tej gminie z gospodarnością jest na bakier.
  Ci co wezmą udział w zebraniu, będą przynajmniej mogli zobaczyć wójta i jego consigliere w całej okazałości.