Koziańskie śmieci podrożeją – z region.info.pl

Może Ci się również spodoba

 • Kandyd-volterowski prostaczek

  Zdaję mi się że ten portal Region Info coś tego naszego wielce zasłużonego i bardzo znanego samorządowca w bielsko-bialskim powiecie coś za bardzo nie szanuje.Raz po raz jakieś przycinki się ukazują.No, ale jak się zadziera z czwartą władzą to skutki bywają opłakane.Co prawda to jest portal, a nie gazeta,ale zawszeć to też czwarta władza.Jak to mówią, polityka to tak jak muchę zabić można gazetą.Niejeden już się o tym przekonał.
  Z tym,że wielokrotnie mają rację i te ich artykuły są zazwyczaj bardzo racjonalne.Pisanie zaczęło się, od próby cenzurowania tekstu,a potem już poszło z górki.I bardzo dobrze.Jakiś bicz musi na tych oderwanych od rzeczywistości polityków,choćby i gminnych musi istnieć.
  Wydaje mi się ,że oni w portalu również dostrzegają coś co bystry obserwator musi dostrzec.W tej naszej gminie z rachunkami coś nie ten tego.
  W listopadzie nie można się doliczyć zadłużenia gminy i leci się z tym do sądu jak opozycja podaje za wysokie zadłużenie.
  Obecnie znów za małe są skalkulowane stawki odbioru śmieci.Podobno,że za popiół trzeba dopłacać.Przecież już drugi rok nie ma zimy i skąd ten popiół.
  Może by trzeba za niedługą środę posypać głowę mocniej popiołem i przyznać się do nieudolności.Ta nieudolność kosztuje nas rocznie prawie 120 tysięcy /koszty administracyjne /. Może by trzeba kupić do gminy liczydła, a nie komputery, skoro nic na nich nie idzie dokładnie policzyć.
  Proszę mi wytłumaczyć jak koszty administracyjne odbioru śmieci mogą wynosić prawie 120 tysięcy, gdy koszty odbioru 1500 tysięcy.
  Wydaje mi się ,że w tym wypadku” pańskie oko konia nie tuczy”,, i z gospodarowaniem jest na bakier.

  • PRACOWNIA CKO KOZIANSKA

   KANDYDZIE, widać jak po cichutku wypadają trupy z szafy CPZ .
   A miało być tak pięknie, miało być ” DALEJ POZYTYWNIE ”
   Widać teraz że przed wyborami tej władzy nie zabrakło kasy na mydło i mydliny, dla ludzi. Referat śmieciowy, tylko po co i za czyje.
   i dlaczego za nasze?