No nie!!! Wójt Fijałkowski powinień wystąpić do TVP o autoryzację bo się narazi!!! Czy Fiołek nie powinien nam płacić za reklamę jego wysokości mściwości?

Może Ci się również spodoba

 • BALBINA

  Cz aby redakcja się dzisiaj nie przynapiła, na zdrowie.

  • Kandyd -volterowski prostaczek

   Było zaprosić na imprezę obywateli koziańskich sponsorujących tą imprezę toby na głowę mniej wypadło i gadające głowy by właściwie podpisane były.Tak to wypowiadacze na łby się pozamieniali,a i my mamy radochę.Tak to jest jak trunki pije się ustami przedstawicieli ludu pracującego wsi .Chyba ten podpisujący te zdjęcia wypił moją działkę.Na zdrowie !!

 • Krzyś

  Oj wójcino koziańska i poszło w świat,że władze nie znają NAWET swojego posła do sejmu RP.
  Czyżby malutki wstyd.?????? I tak bez AUTORYZACJI ?????
  Ale w telewizji były koziańskie gwiazdy.
  Po autografy kozianie ustawiajcie się na targu koziańskim tuż przed WYBORAMI a może i króweczkę dostaniecie gratis.

 • Stanisław

  O nie, złe zmontowali materiał o naszych KOZACH. To pewnie wina wójta!!! Za wójta Kucki nie byłoby takiej pomyłki…bo nie byłoby się czym chwalić?

  • gnida dworska

   Nieprawda.Teraz jest za dużo chwalców i dziennikarzy,którzy chcą zarobić.Obojętne na czym.Wymieńcie koszy na śmieci , to też przyjadą to uwiecznić jako wiekopomne wydarzenie.Oni każde zlecenie wykonają za pieniądze.”Pecunia non olet”, jak by co …
   Coś te Kozy to mają pecha,czyżby Rondo Wielkanocne z otoczeniem też „złe zmontowali”,szanowny panie Stanisławie,czy jak tam panu mówią?.

   • Mowa

    Najlepiej nic nie robić…

    • gnida dworska

     „Najlepiej nic nie robić”. Robić,ale z głową.Jak jesteś „Mowa” to może byś coś powiedziedział,a nie rzucał trzema słowami ,które nic nie znaczą.” Mowa”,co mówić nie potrafi,jak co drugi tutaj .Mówisz trzy słowa za pieniądze ?Zastanów się jeden z drugim i zapytaj kogo trzeba,dlaczego wydano tyle pieniędzy.Dlaczego musiało to tyle kosztować?Kto kazał przepłacać to całe wyposażenie.Mieszkańcy,którzy w połowie za to zapłacili mają prawo znać kosztorys tego całego przedsięwzięcia.Dlaczego to nie jest upublicznione?Ile poszczególne rzeczy kosztowały,można by wtedy dowiedzieć się czy coś było warte wydanie na to takich pieniędzy.Czego boją się ci decydenci od siedmiu boleści.Amatorszczyzna to jest ta cała propaganda wokół tego pałacu.Trzeba jakoś ukryć tę nieudolnośc to się będzie trąbić wszędzie i wokół jaka to wspaniała władza i co potrafi.Kłamstwo stukrotnie powtórzone staje się prawdą .Mówi to panu coś i kto tak czynił też mówi ?.Zastanówcie się chwalcy jeden z drugim.Odbywa się to waszym kosztem ,a wy jeszcze klaszczecie.Zachowujecie się jak karpie co głosują za przyspieszeniem swiąt Bożego Narodzenia.Ta bezmyślność i bezrefleksyjność jest przerażająca.Dmuchajcie dalej w tą tubę gminnej propagandy i płaćcie za wszystko coraz więcej,przecież za propagandę komuś trzeba też zapłacić,a już nie ma z czego na to brać.Czekam jeszcze na panegiryki wygłaszane z kościelnej ambony,ale to może dopiero będzie przed wyborami rola moherowych radnych.

     • Jurek

      Niestety żyjemy w czasach, że wszystko kosztuje. Koszt inwestycji jest podany, efekty widac a telewizji nie płaci się za zrobiony materiał. Chyba, że kolektura LOTTO w Kozach też zapłaciła TVP1 żeby zrobili o tym materiał do wiadomości? Zawsze znajdzie się ktoś komu nic nigdy nie będzie pasowało. I nie uważam że Fiałkowski jest idealny, ale ja z nim problemów nie mam w przeciwieństwie do Kucki z którym cieżko było cokolwiek zrobic.

     • gnida dworska

      To kręćcie te lody i róbcie sobie to zyg-zyg dalejJuż wam mało miejsca na Wiadomosciach Koziańskich to z tymi antyfonami gloryfikacyjnymi wójta nawet na Nasze Kozy wchodzicie.Piewcy Czeczolandów i innych lunaparków.Ścieki już droższe niż woda,a za śmieci płacę więcej niż za podatek od własności..Radujcie się dalej właściciele oczy przysłoniętych okularami od Zbigniewa Cybulskiego.Hough!!

     • Antyk

      To bierz sie do roboty!

     • gnida dworska

      Zabrałbym się, ale tylko wtedy gdy przyswoisz sobie podstawy prakseologii i zapoznasz się z „Traktatem o dobrej robocie” Tadeusza Kotarbińskiego.W innym wypadku to cała „para w gwizdek”,jak jest obecnie w Kozach. Antyki zabrały się za pisaninę bo nawet dla nich zabrakło miejsca w Izbie Historycznej.Coś wybrakowany ten antyk,a na gnidy dworskie jakoś jest zawsze zapotrzebowanie w każdych czasach.Źle się dzieje bo nawet antyki muszą bronić wójta.Może zaproponowalibyście jakąś osobną stronę dla opozycji w tej koziańskiej infotubie.To wam nawet na myśl nie przyjdzie bo przerwałoby wam przyjemny ,upajający sen o własnych sukcesach.Upajajcie się dalej tą lawendą wydobywającą się z gminnego szamba.W zatęchłym pokoju smrodu się nie czuje.Tylko wchodzący ktoś z zewnątrz może wam to uświadomić.

  • hirek

   Panie Stanisławie trochę poczucia humoru – bo pomyśle że jest Pan z Ząbkowic Śląskich.

   • Fiołek

    Podejrzewam że to wina Kućki!

    • Stachu

     To może być prawda gdyż widziałem pana Edwarda wraz z panem Adamem Handzlikiem, byli trochę smutni może dlatego, że zabrakło dla nich lampki szampana.

   • Stanisław

    Przecież się śmieje… Ale śmiać sie można z tego całego dodanego tematu. Po co takie coś dodawać? To tylko pokazuje z jaką amatorszczyzną mamy tu doczynienia.

 • BALBINA

  Gnido dworska, przecież to jakieś nieloty i niemoty a Ty ich z Traktatami chcesz zapoznawać.
  Brawo dla Pana Baścika za dobry bekhend, niech zostawią klub w spokoju, a koziańskie AA przytulą do piersi w pałacu, a jak, przecież remontowaliśmy dla wszystkich, czyż nie.