Dezercja radnych Wójta Fiałkowskiego. Publikujemy listę kandydatów na radnych w Kozach.

Może Ci się również spodoba

 • gnida dworska

  Najwierniejsi z wiernych,ta nasza błękitna krew podpierająca władzę z każdej strony pozostaje w braterskim uścisku.Szalupy już spuszczone ,ostatnie miejsca czekają,a tu nie ;my nie wsiadamy.Idziemy w odmęty z naszym wodzem.Orkiestra gra do końca ,wiec nam nie straszno,
  my wierni do końca.Z kim nam będzie tak dobrze jak z nim ?.Niedoczekanie wasze.Aż siedmiu nie uwierzyło w nieomylność wodza ?Przejrzeli tak późno?.Lepiej późno niż wcale.Swoje zrobili,potakiwali do końca,a podobno lokajstwo nie popłaca.To nic,znajdą się następni.Już pałacowy lokaj następny w kolejce,założy święte szaty i za niedługo niejednemu niewierzącemu w św.Mikołaja pastorałem po krzyżu przyłoży .Wprawę ma ,już za niego robił,to sobie przypomni.Wychynęły już na liście nowe zasoby następnych klakierów.Ci zaprawieni ich trochę poduczą jak to wazelinką się smaruje i będzie git.Psy szczekają,karawana idzie dalej.Jak by się kto pytał,to jestem tym psem co obserwuje tę karawanę.

  • redaktor

   Karawne czy karawan?

   • gnida dworska

    Powiadają,a ja im wierzę,że do piekła,czy raju wiozą tym samym karawanem.

    W tym wypadku to jest karawana,jakby coraz mniej liczna.Może znalazło się już to dziecko,co zauważyło ,że król jest nagi ?.

 • Helena

  Tak, tak radny Bednarz to najlepszy obrotowy koziańskiej reprezentacji. To naprawdę, może jeszcze nie światowa, ale na bank, nasza krajowa wierchuszka. Tylko przyklasnąć Panie Tadziu.

  • gnida dworska

   Tak to już jest,jak się nie trafi z wyborem zawodu.No ,ale po latach to sie już wie ; najlepsze to : zawodowy radny !.
   Pomyślcie,jak to będzie wyglądać w każdym cv. Pychotka !

 • BALBINA

  Z oglądu dzisiejszej rzeczywistości ( na gminnych tablicach ogłoszeniowych ) i z powyższej tabelki jasno wynika że w Kozach w pewnej rodzinie prawiczków nastąpiło patriotyczne wzmożenie. Żona kandyduje do powiatu, a nieszczęsny mąż tylko do naszej gminy na radnego. Nie wiem tylko czy jest to wzmożenie, by żądz móc wzmóc, czy jest to jakieś polityczne ADHD.
  czy może jakaś nadpobudliwość, czy nie daj Boże zbyt wysokie mniemanie o sobie.
  Z tego też powodu udam się przestudiować zasady Mniemanologii Stosowanej J.T.Stanisławskiego.

  • Helena

   Też to dzisiaj zauważyłam, biedne muszą być dzieci w tej rodzinie, tata radny, mama radna, współczuje im. A ja głupia myślałam że PIS prowadzi politykę pro-rodzinną.
   No cóż, jak to się można pomylić.

   • Kandyd-volterowski prostaczek

    Wyznawcy sekty pisowskiej powielają tylko żądzę władzy ich guru.Tylko tyle i aż tyle.Jak pisał Tacyt /56-117n.e./ „Cupido dominandi” /,żądza władzy jest gwałtowniejsza od innych namiętności.
    Potwierdza to amerykański polityk i noblista ,prawie 2000 lat później :Henry Kissinger/1971/, „Władza to największy afrodyzjak”
    Należy tylko przyklasnąć tak dobrze dobranej parze małżeńskiej,zwłaszcza w zakresie tego cupido !.

  • Kandyd-volterowski prostaczek

   Proszę również nie omieszkać przestudiować ulotki wyborczej CPZ z 2010 roku..W komitecie wspierającym, dwie dynastie rodzin ochoczo wspierające progenitury:rodzina Cieślików oraz Wolińskich.Oczywiście obie popierające z szerokim drzewem genealogicznym .Zapewne liczyli na dynastyczne panowanie nad tą naszą umęczoną małą pospolitą rzeczą.Prawie im to się udało,ale tylko w zakresie ostrzyżenia naszego gminnego społeczeństwa z gminnych pieniędzy.I to na łyso,do gołej skóry.Nawet zabrali się już do golenia.Brzytwa ,aż furczy w powietrzu.
   Za to progenitury dęły w tę trąbę władzy,aż ich wzdęło.To znaczy stali się tacy bardziej okrągli,kształtem zbliżonym do kuli.
   To jeszcze nie byłoby najgorsze,najgorsze jest to zadęcie umysłowe.My wiemy wszystko najlepiej, a peta pisał przecie :”Czasem dzwony kołyszą dzwonnikiem”
   Byłaby to prawda?

   • BALBINA

    A i czasem się zdarza ze ogon psem kręci.
    Miast powiedzieć , pokornie, u drzwi twoich przyklęknę.

  • JAnek

   A może rośnie nam w Kozach nowy poseł Gosiewski.
   Różnica jest tylko taka że tamten miał dwie zony.
   Ale to jeszcze może nic straconego.

   • Kandyd-volterowski prostaczek

    Poseł Gosiewski należał do tych mężczyzn,którzy uważają,że jedna kobieta może dać szczęście mężczyźnie,ale zadowolenie daje ich dopiero kilka.
    Należał również do mężczyzn niewybrednych dla których aparycja kobiet jest im zupełnie obojętna.Niektóre kobiety uwielbiają takich kolekcjonerskich panów.
    Niech się spieszą ich kochać,bo oni tak szybko odchodzą.

    Wydaje mi się,że w małżeństwie tych ubiegających się o funkcje radnych zagościł grzech zazdrości.Jedno pozazdrościło drugiem startu w wyborach.
    Myślę ,że należałoby odwiedzić któryś z konfesjonałów naszej diecezji czynnych całodobowo.To są takie luźne uwagi libertyńskiego grzesznika.

 • JAnek

  Co te pisiory wyprawiają, co Franciszek Roman Leśniak ma wspólnego z okręgiem 11, przecież On nawet tu nie mieszka. A wara że spadochroniarzami.

  • fifek

   Teczki i z teczki to ich specjalność!

   • gnida dworska

    Fifek ,wy nie protestujcie.Jak dojdzie do władzy bezzębny prezes,to wam o 6.00 rano takich ludzików w czarnych ubrankach z żółtymi literkami na plecach początku alfabetu na „abarot „przyśle,to inaczej będziecie śpiewać.
    Maja skąd brać przykład,nawet marsze z pochodniami od kogoś podłapali.
    Oni z demokracją się w drzwiach rozminęli,jak ona do nas przyszła to oni udawali się na emigrację,tyle że wewnętrzną.
    Z teczkami to masz rację.Ich specjalnością są nie tylko teczuszki z IPN.

  • Jaciu

   Jak widać na listach pis opanował pocztę. Pewnie teraz listonosze będą im ekstra polecone roznosić. ciekawe co na to władza pocztowa 😉

 • Mieszkanka

  Zelek, Sadlik, Kaliński, Bednarz, Pezda, Olejnik – Ci radni angażowali się najwięcej w obecnej kadencji. O reszcie nie było słychać. Oby mieli szanse jeszcze się wykazać.

  • gnida dworska

   Szanowna Mieszkanko,czy mogła by pani wymienić listę sukcesów wymienionych radnych,czy wolała by je Pani zachować we własnym sercu?Lista płac diet tych wymienionych radnych,akurat mało mnie interesuje.

   • prezes

    Zelek to się zgodzę a reszta haha śmiech na sali pożal sie Panie Boże

    • gnida dworska

     Mam niebywałą przyjemność zgodzić się z @ prezesem.
     Działalność p.Zelka mogłem śledzić na jego założonej stronie,gdzie nie bał się mówić o swojej działalności jako radnego gminy.Byłem z Jego działalnością na bieżąco.Proszę mi powiedzieć,dlaczego pozostali tego nie uczynili?Ja znam odpowiedź, a szanowny prezes zapewne się domyśla.
     Na pewno jest wybijającym się kandydatem na radnego powiatu.Trzymam za Niego kciuki,aby został wybrany.
     Niestety,jedna jaskółka wiosny nie czyni.

     • Mieszkanka

      Gnida dworska – Jedna z nich jest teraz radną na moim okręgu. Czasami
      zdarza mi się prześledzić interpelacje z sesji Rady Gminy. Są
      zaangażowani, robią też coś więcej niż tylko przyjdą na sesje i podpiszą
      listę obecności. Proszę ich osobiście zapytać, a na pewno powiedzą co
      udało się im zdziałać przez 4 lata. Ale pewnie wiele to nie znaczy skoro
      publicznie nie besztają obecnego Wójta. A od pana panie prezes to pies z
      kulawą nogą byłby lepszy.

     • gnida dworska

      Muszę stanąć w obronie braci mniejszych,zwłaszcza tych z kontuzjowaną nogą.One /zwierzęta/ nie potrafią mówić,ale podobnie jak ludzie potrafią cierpieć.To przeważyło,że straciłem chęć do konwersacji z Panią.Ten typ wypowiedzi jest mi obcy i nigdy nie użyłbym takiego porównania.Żegnam się z Panią nieuprzejmie.Pani poglądy w zupełności są mi obce.

      Pozdrawiam myślącego prezesa.

     • Mieszkanka

      Takich ludzi, którzy tylko potrafią wyśmiewać innych jest na pęczki, a tak na prawdę nic nie potrafią załatwić, nie mówiąc o zrobieniu czegoś dla innych. Stąd to porównanie. Również mogłabym napisać, że P. Kućka był beznadziejnym wójtem, bo go nie znam, ale wiem że tak nie jest.

     • mieszk z p. Gaje

      Pani Olejnik- 1 lampa na przejściu dla pieszych i kawałek chodnika nie przez Gminę zresztą zrobiony tylko przez GDDKiA. A Pani Sadlik – to tylko klakierstwo wójta i spacery na hrobaczą łąkę z kijkami.

     • kRZYŚ

      I jeszcze 4 lustra przy drodze do domu pani radnej.Jedno statystyczne lusterko na rok kadencji. BRAWO!!!!!!!!

     • Petent

      Rozliczanie radnych z władzy wykonawczej jest totalnym idiotyzmem. Wójta się rozlicza z takich rzeczy a radnego z podejmowanych uchwał oraz tego czy interesuje się problemami mieszkańców, a następnie zgłasza te problemy urzędnikom.

     • gnida dworska

      Przyklaskiwanie władzy,a nie jej rozliczanie z wykonania podjętych uchwał nie jest podobnym idiotyzmem?. Zadłużanie gminy ,bo tak chce władza wykonawcza, nie jest idiotyzmem?. Wydawanie bezrozumnie pieniędzy na swoja propagandę nie jest idiotyzmem szanowny Petencie?. Sprawdź na co wycieka strumień pieniędzy,a który można by zaoszczędzić.Od czego jest ta idiotyczna rada?

 • Wiara

  Wystarczy spojrzeć na listę KWW E Kucka – hasło wyborcze „SB w Kozach – reaktywacja”. Ludzie jednak pamiętają przeszłość, wiedząc kto kim kiedyś był/jest.
  Nie dziękuje, precz z komuną!!!

  • Siergiej

   Super Będzie w Kozach o to Ci chodziło? Wiara miej nadzieję, że tak będzie 🙂

  • gnida dworska

   Może pan Fiałkowski to te dyplomy dostał z Marsa ?. Nie włożyła mu może tego komuna do głowy?. Dyplomiki się za wstrętnej komuny brało ?..Coś z rachuneczkami kiedy to było, nie ten tego, prawda?. Wydaje mi się , że ta Wiara to jakaś taka wiarołomna! Może te z dziesięć służb tajnych przez specjalnych to nic nie mówi, tylko SB była wstrętna?. Dziś to wszystko cacy, w czynie społecznym te służby zapewne działają ?.
   Z samorządności to obecny władca taką wydmuszkę zrobił, że ta komuna to przy nim wysiada.Teraz to jest dopiero komuna i jedna słuszna droga”Dalej pozytywnie”.

   Widzę ,że coś rozminęło się z rozumem,ale żeby zaraz to wszystkim rozgłaszać i to na tym forum. Nieładnie.

   • Stanisław

    Rozumie, że wszyscy ludzie po studiach w okresie przed 89r. otrzymywali dyplomy, ponieważ podpisali „lojalke” z SB. Weź się człowieku lepiej zastanów, bo nie wiem czy piszesz takie bzdury z czystego wyrachowania czy z głupoty. Osobiście sam posiadam wyższe wykształcenie a z żadną służbą nie miałem doczynienia i mogę z czystym sumieniem spojrzeć w lustro. Natomiast widzę, że ta strona to tzw. komitet poparcia Kucki i nie można prowadzić tutaj merytorycznej dyskusji…Domyślam się jaki będzie atak jadu jak Kucka po raz kolejny przegra wybory. Popieram w 100% co napisał/a @Wiara: „Precz z komuną!!!”

 • Sid

  @Wiara. Ludzie przede wszystkim MYŚLĄ! Ale widzę, że Ty żyjesz w Matrixie. Miłych snów, w kontynuacji jedynie słusznej polityki obecnie rządzących.

 • piterPan
 • Sid

  @piterPan. A my na to – naucz się czytać ze zrozumieniem i w przerwie pomiędzy czytaniem uzasadnienia poczytaj komentarze pod powyższymi artykułami. Jeśli nadal będziesz miał problem z odpowiedzią co my na to, to postaram ci się powoli i mam nadzieję, że cierpliwie (co podobno nie jest moją mocną stroną), zdanie po zdaniu wytłumaczyć. Pozdrawiam.